hidEUKR.png

Простий і безпечний спосіб чистки міжзубних проміжків!

close_up_Head_CMYK.jpgНові щітки для міжзубних проміжків від EDEL+WHITE® довговічні і дуже прості у використанні завдяки міцному матеріалу дроту, а також особливій шийці щітки, що може вигинатися без пошкоджень. Тверда і гігієнічна поверхня дроту-основи щітки перешкоджує її забрудненню і є безпечною для використання з імплантами, брекет-системами й іншими ортодонтичними пристосуваннями.

Для того, щоб дістатись до важкодоступних міжзубних проміжків, щітка може бути зігнута під будь-яким кутом. Ручка, тим часом, не ковзає і забезпечує хорошу ергономіку. 80% всіх міжзубних проміжків можна очистити з 6 різними розмірами шіток: від 0,42 до 5 мм.

 

ershiki.jpg

Щітки для професіоналів й вимогливих споживачів

Щітки для міжзубних проміжків EDEL+WHITE® широко використовуються стоматологами для поліпшення гігієни ротової порожнини своїх пацієнтів.  Міжзубні щітки досить компактні, що робить їх використання дуже зручним, а також дуже міцні, довготривалі і мають гнучку голівку для кращого проникнення у міжзубні проміжки. Дизайн щітки розроблений спеціально для забезпечення стабільного результату при багаторазовому використанні щітки.

ershiki-zubi.jpg

Рекомендується для професійної чистки міжзубних проміжків стоматологами або безпосередньо пацієнтами за попередньою консультацією. При використанні міжзубних щіток EDEL+WHITE® відпадає необхідність маніпуляцій зі звичайними щітками.

Від найтонших 0,42 мм до 5 мм в ширину, щітки для міжзубних проміжків EDEL+WHITE® задовольнять навіть найвибагливіших користувачів.

FaLang translation system by Faboba