Новинка! Ексклюзивно в Україні електрична зубна щітка SONIC GENERATION 8

Sonic Generation 8 WINNER 

Edel+white презентувала свою найновішу розробку ─ звукову зубну щітку з гідроактивною технологією для 100% очищення всіх зубних поверхонь.

Завдяки найсучаснішій гідродинамічній технології  щітка очищає навіть далеко за межами досяжності самої щетини.

Подвійний принцип дії:

•  Звукова технологія: Унікальна швидкість звукових коливань, що забезпечує максимальний рух щетини,  дозволяє  ідеально очищати з зубних поверхонь  всі залишки їжі, бактеріальні відкладення і пігментації.

•  Гідродинамічна технологія: Дозволяє очищати абсолютно недоступні для звичайної зубної щітки ділянки. Звукові коливання високої частоти (від 32000 до 45 000 коливань/хвилину) створюють пульсуючі динамічні потоки рідини(очищаюча суміш води та зубної пасти), які під тиском направляються і легко проникають в усі, навіть найвужчі міжзубні проміжки, в глибокі  фісури і приховані зубні ніші, ясеневі кишені, вздовж країв ясен, бездоганно очищають імпланти і мости, навколо брекет-систем.

Новинка! Оновлена зубна щітка середньої жорсткості Tynex!

22222.jpg

Зубна щітка Allround середньої жорсткості EDEL+WHITE® з  щетиною Tynex® Багатофункціональна зубна щітка для досконалого очищення зубів і забезпечення бездоганної гігієни ротової порожнини. Анатомічний профіль хвилеподібної щетини в поєднанні з ретельно закругленими запатентованими щетинками Tynex® адаптується до форми зубів під час чищення та надає додатковий доступ до міжзубних проміжків. Не травмує ясна, дбайливо їх масажує, покращуючи місцевий кровообіг і укріплюючи зубну зв'язку. Рекомендується швейцарськими фахівцями

CIOSP - найбільша стоматологічна ярмарка в Латинській Америці

ciosp2.jpg

CIOSP є найбільшою стоматологічною виставкою в Латинській Америці.
Більше 100.000 відвідувачів-професіоналів стоматологічної-медицини з Бразилії та сусідніх країн відвідало ярмарок.
Edel+White буа представлена об'ємним стендом, продемонструвавши свої останні розробки та технології у сфері догляду за ротовою порожниною.

FaLang translation system by Faboba